Hej!

Jestem Basia

Moją misją jest…
Tworzyć nową jakość. Jakość, która wyzwala wolność, prawo wyboru, akceptację, piękno Umysłu, Ciała i Duszy, prawo do transformacji w łagodności i bezpieczeństwie.

Dzielę się z Tobą …
wiedzą zdobywaną od wielu lat z zakresu numerologii (Asia Pyrek oraz Aneta Polak- Myszka), wplatając elementy biologii totalnej (warsztaty u Magdy Wdowiak, Gerarda Athiasa), nakarmionym Duchem poprzez praktykę Soul Body Fusion (Katarzyna Gwiazdowska oraz Jonette Crowley), dotykiem pełnym akceptacji i bezwarunkowej miłości uniwersalnej dla najwyższego Dobra Kobiet i Mężczyzn zdobywanym w tej jakości u Marty Gierczyńskiej i Susan Floyd.

Twój rozwój poprzez…

Numerologię – Dekodowanie twojej daty urodzenia oraz imion i nazwisk, abyś mogła i mógł skorzystać ze swoich potencjałów, poznać swoje ograniczenia.

Soul Body Fusion – praktykę kwantową łączenia duszy z ciałem, abyś mogła i mógł w pełni podążać w spójności swojej drogi życia, podnosząc wibracje Twojego Ciała do wibracji Twojej Duszy.

Masaż Lomi Lomi Nui, który działa holistycznie na Ciele, Umyśle i Duchu uwalniając napięcia fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Terapię Uwalniania Mocy poprzez pracę z miednicą, która uwalnia z Ciała to, co nie należy do Ciebie, traumy poporodowe, porodowe, pomaga uregulować cykl miesiączkowy, a u Panów naturalny cykl przepływu energii.

Jestem dla Ciebie…
Kanałem, przez który możesz w bezpieczeństwie spotkać się z tym, co trudne, nieujawnione, głęboko skrywane, aby mogło ujrzeć Światło i Cię wyzwolić. W Prawdzie.

Jeżeli chcesz…
Stanąć z odwagą do siebie samego, uwolnić nadmiar emocji, poczuć Ciało i Ducha, to jest miejsce dla Ciebie.

Jak mówi Brene Brown: „Tworzenie własnej historii i polubienie siebie wymaga wielkiej odwagi”. Bądź sobą.