Kilka słów o

Numerologii

Nauka, która przyporządkowała informacje wibracyjne do odpowiednich liczb, ale także do liter. To Twoja Dusza wybiera, kiedy się rodzi – nawet jeśli poród jest umawiany poprzez cesarskie cięcie. W dacie urodzenia zapisane są twoje potencjały, ale także Twoje wyzwania. Numerologia pozwala poznać siebie z całościowej perspektywy, w różnych odcieniach i barwach. Taka wiedza pozwala na uporządkowanie wiedzy o sobie, być może na odblokowanie potencjału poprzez świadomość połączeń. Numerologia dekoduje zapisy z daty, miejsca urodzenia oraz z Twoich imion i nazwisk, aby dać Ci odpowiedzi na pytania: jakie mam talenty, a nad czym potrzebuję popracować? Jest drogowskazem, dzięki któremu jest łatwiej i przyjemniej przeżyć podróż zwaną Życiem.

Numerologia

Jak działa?

Numerologia pracuje na Twoich danych, które stanowią trzon egzystencji w systemie ziemskim: akt urodzenia, dowód osobisty, akt ślubu. Jeśli jesteś ciekawa/ ciekawy świata zapisanego w Twoich liczbach i literach, zapraszam na sesję. Pracuję również z numerologią dziecka. Dzięki zrozumieniu daty urodzenia swojego dziecka, możesz je również świadomie wesprzeć. To czasy świadomego rodzicielstwa, w Erze Wodnika wychodzimy poza schematy i tworzymy potencjały. Zapraszam z otwartością serca.

Sesje numerologii

Sesja Twój Portret Numerologiczny
Zawiera: analizę drogi życia, wyzwania na to wcielenie, analizę liczby duszy, analizę wibracji imion i nazwisk oraz lekcje karmiczne.
Czas trwania: 2,5 h online
Inwestycja: 405 pln

Sesja Harmonogram Twoich Wibracji
Zawiera: cykle numerologiczne od urodzenia do 81 roku życia, wpływ liter z imion i nazwisk, wibracje liter, 3 główne cykle z daty urodzenia, 4 główne cykle z diamentu życia.
Czas trwania: 1,5-2 h
Inwestycja: 355 pln

Sesja numerologiczna Dziecka
Zawiera: wskazówki, co dla Twojego dziecka jest ważne, jakie talenty rozwijać, jak wspierać, czego potrzebuje dziecko, aby rozwijać swoje potencjały na podstawie analizy drogi życia, wyzwań na to wcielenie, liczby duszy, analizy wibracji imion i nazwisk oraz lekcji karmicznych.
Czas trwania: 2,5 h
Inwestycja: 405 pln

Numerologia

Opinie klientów